به پشتکار سنگ‌تراش توجه کنید. چگونه وی سنگ به آن برزگی را می‌شکند و به آن شکل می‌دهد. او هر سنگ سختی را با تیشه می‌تراشد . ضربه اول حتی خراشی جزئی هم بر سنگ وارد نمی‌کند، اما او پشت سر هم صدها و یا هزاران ضربه می‌زند. حتی در مواقعی که حرکات او بیهوده به نظر می‌رسند دست از تلاش بر نمی‌دارد، زیرا می‌داند که اگر کسی فوراٌ به نتیجه نرسد معنی‌اش این نیست که پیشرفت نمی‌کند. پس او از زدن ضربه دست نمی‌کشد. زمانی فرا می‌رسد که سنگ دو نیم می‌شود . آیا فقط ضربه آخر مؤثر بوده است؟ البته خیر. تلاش مستمر او نتیجه داده است.

sign

a8-540x358

گروه تولیدی پدیدار ماشین، باهدف کارآفرینی و در راستای طراحی و ساخت ماشین آلات مورد نیاز در بخش صنایع غذایی، دارویی و شیمیایی با استفاده از مرغوب ترین قطعات و بالاترین کیفیت، بی نیازی کارگاه ها و کارخانجات داخل از ماشین آلات این حوزه، در سال ۱۳۷۶ در استان البرز تأسیس شد.

پیشینه ما

پدیدار ماشین با آگاهی به نیازهای مختلف صنعت بسته بندی و با انعطاف پذیری در سیاست خود، راه کار های مناسبی متناسب با نیاز مشتری از طریق افزایش کیفیت و کاهش قیمت تمام شده سفارشات ارائه می دهد.

اهداف بلند مدت

مفتخریم که با دو دهه فعالیت مستمر و با حمایت و پشتیبانی مشتریان خود توانسته ایم گامی بزرگ در زمینه طراحی ، ساخت و تولید آلات صنایع غذایی و بسته بندی برداریم. در حال حاضر بازار هدف ما تمامی شهرها و استان های ایران عزیزنمان است.

ابزار لازم

ابزار ما دانش و توانمندی کارگران، متخصصان و مهندسان ایرانی است. این گروه با استخدام پرسنل متخصص و متعهد در کنار تجربه سعی در افزایش کیفیت کمی و کیفی هرچه بیشتر تولیدات خود دارد.

چشم انداز پیش رو

تلاش گروه صنعتی پدیدار ماشین در راستای رشد و شکوفایی کشور ایرانمان همچنان ادامه دارد و در این راستا چندین طرح متعدد برای مجموعه های صنعتی بزرگ کشور در دست اقدام و بهره برداری دارد. تامین قطعات یدکی مورد نیاز دستگاه ها در کوتاه ترین زمان و ارائه خدمات پشتیبانی فنی در حداقل زمان از اولویت های پدیدار ماشین است.

آغاز به کار

این مجموعه طیف گسترده ای از انواع ماشین های مرتبط با صنعت بسته بندی نظیر : دستگاه شرینک پک، دستگاه استرچ پالت، دستگاه بسته بندی توزین دار را تولید می کند. از دیگر تولیدات این مجموعه می توان به انواع پرکن ها در خانواده دستگاه پرکن پودر نظیر : دستگاه قوطی پرکن پودری و دستگاه کیسه پرکن و دستگاه خشک کن کابینتی مانند: دستگاه خشک کن تک کابین و دستگاه خشک کن دو کابین و خشک کن کانتینیوس نام برد. همچنین به سایر ماشین آلات این گروه مانند: دستگاه میکسر پودر، دستگاه بالابر، دستگاه بوجاری، دستگاه پولیش حبوبات، دستگاه سرند صنعتی، میز ترافیک، دستگاه تفت خشکبار می توان اشاره کرد.

دستگاه های تولیدی

برخی از مشتریان پدیدار ماشین

برخی از مشتریان

پشتیبانی

کلیه ماشین آلات تولید شده دارای گارانتی هستند. با خیال راحت سفارش دستگاه خود را اعلام کنید.

مشاوره در ساخت

متخصصین ما منتظر دریافت نظرات شما هستند تا بهترین مشاوره برای ماشین آلات مد نظر شما را ارایه دهند.

تحویل به موقع

تحویل زمان بندی شده یکی از اولویت های ماست. سعی شده دستگاه ها طبق زمان اعلام شده تحویل مشتریان گرامی شود.

رضایت خرید

رضایت مشتریان یکی از اصلی ترین دغدغه های ماست. همیشه حقوق مصرف کنندگان را لحاظ خواهیم کرد.