دستگاه میکسر پودر با مخزن گردان

دستگاه میکسر پودر با مخزن گردان یا بلندر چرخشی قابلیت چرخش مخزن و مخلوط نمودن چند نوع محصول خوراکی، صنعتی و ساختمانی را دارد. دلیل گردش مخزن این نوع ریبون بلدر رسیدن به درصد دقیق از مخلوط ریخته شده در مخزن ماشین است.

مخزن دستگاه می تواند از استیل، آهن یا ورق گالوانیزه تولید گردد. در دستگاه میکسر پودر با مخزن گردان دو موتور و دو گیربکس جداگانه تعبیه شده است. بدنه با رنگ الکترواستاتیکی رنگ آمیزی شده است. این ماشین دارای دو ورودی و دو خروجی مجزا در بالا و پایین مخزن است و بنا بر سفارش مشتری در همه ظرفیت ها طراحی و تولید می شود.

ویژگی های دستگاه میکسر پودر با مخزن گردان

میکس دقیق تر مواد داخل مخزن

مشخصات فنی دستگاه میکسر پودر با مخزن گردان

  • اندازه دستگاه:
  • وزن:
  • برق مصرفی: ۳ فاز
  • توان:
  • رنگ: با توجه به سفارش مشتری

گروه تولیدی پدیدار ماشین این اطمینان را به شما مشتریان گرامی می دهد که همه دستگاه های ساخت این شرکت از بهترین قطعات و با نازلترین قیمت تحت نظارت مستقیم افراد با تجربه و متخصصین این حوزه طراحی و تولید می شود.

شرایط ضمانت نامه

از زمان نصب ماشین سفارش داده شده توسط متخصصین این مجموعه و ممهور نمودن برگه گارانتی، این شرکت بخش های مکانیکی، پنوماتیکی و برقی دستگاه مورد نظر را طبق شرایط مندرج گارانتی می نماید.
لطفا در حفظ و نگهداری کارت ضمانت دقت نمایید زیرا المثنی صادر نمی شود.

شرایط ابطال ضمانت نامه

راه اندازی اولیه غیر اصولی و استفاده نادرست از عملکرد ماشین.
نوسانات شدید برقی و آسیب دیدگی های قسمت های الکترونیکی.
هرگونه تعمیرات غیر اصولی توسط سرویس کاران غیر مجاز.
دستکاری های مرتبط با عملکرد به منظور استفاده بیشتر از توان ماشین.
آسیب دیدیگی های فیزیکی ناشی از حمل و جابجایی مداوم ماشین در داخل یا خارج از کارگاه یا کارخانه.
ممکن است دستگاه در صورت به کار گیری توسط افراد غیر متخصص و آموزش ندیده و یا بکارگیری غیراستاندارد، معیوب شده و یا باعث ایجاد خسارات پیش بینی نشده گردد. لذا توصیه می گردد حتما در ابتدا از افراد خبره به منظور راهبری دستگاه استفاده گردد.

مدت ضمانت نامه

به منظور اطمینان شما مشتریان گرامی از کیفیت دستگاه های تولیده شده، گروه ماشین سازی پدیدار کلیه خانواده دستگاه های خود را به مدت ۱۲ ماه گارانتی می نماید. ضمنا به مدت ۱۰ سال همه ماشین آلات این مجموعه مشمول خدمات پس از فروش این شرکت هستند.